Çok eğlenceli ve bir o kadar da güzel, doğum günü konseptlerini birlikte değerlendirelim.

Dünya Üzerinde en sevdiğimiz varlıklar evlatlarımız olabilir! Onlar için en iyisi olsun, en sağlıklı alternatifleri oluşturalım ama birde mutlu olacağı görsellerle birleşsin istiyoruz pastaları.

Biz, Mine Keskin Atölye olarak en karmaşık karakterleri bile çalışmayı seviyoruz, çünkü finalde eğer bir çizgi film başrolü hazırlıyorsak bizde o maceranın içine giriyoruz!

Ertelenen kutlamalar

Ertelenen kutlamalar

Biriken doğum günü kutlamaları ve ertelenen düğün/nişan törenleri ilk sırayı alacak. Yaz aylarında doğum günü kutlamalarını özlediğimiz mekanlarda, özlediğimiz masalarda yapacağız. Bol bol kadeh kaldırıp açık havanın tadını çıkarırken sevdiklerimizin varlıklarına bir kez daha şükrettiğimiz harika anılar oluşturacağız. Peki ya ertelenen düğün/nişan organizasyonları? Kısa yaz dönemine yayılacak törenler için hazırlıklarınız tamam mı?

Bohem törenler bu yılın da gözdesi olacak gibi görünüyor

Evde geçirdiğimiz uzun süre sonunda eğlenmek, bol bol nefes almak ve bu özel gününüzü en rahat şekilde geçirmek istediğinizi düşünüyoruz.

Bunun için, kendinizi içinde rahat hissedeceğiniz hafif - romantik bir gelinlik ve ayaklarınızın altında sıcak kumları hissedebileceğiniz, dünyanın en rahat ama sizi özel hissettirecek sandaleti yeterli olacaktır.

Bütün gece doyasıya dans edebilmek kimi mutlu etmez ki? Sahilde yapabileceğiniz bir düğün organizasyonu, deniz havası ile birleşince unutulmaz bir hatıra olacak. Peki her şey çok güzel mekan – çiçekler - gelinlik - damatlık ama sanki bir şey unutuyoruz!

En çok zorlanılan ve son dakika kararsız kalınan o can alıcı soruya gelelim!

Hep hayal ettiğiniz, zaman zaman arkadaşlarınızla konuşurken paylaştığınız pasta! Tasarımı nasıl olacak? Renkler? Acaba konseptinize uygun tasarım nasıl olmalı? Son dakika her şey değişti ve hayalinizin ötesinde bir tören olacak, harika! fakat Pastanıza hala karar veremediniz mi? biz size ilham verebilecek birkaç pasta ve konsept alternatifleri paylaşıyoruz.

Fakat siz kendi stilinize göre Retro – Western – Barok - Sofistike veya Maskülen bir gelin olabilir ve konsepti bu doğrultuda rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Size sunduğumuz tasarım hizmeti ile, sınırlar olmadan hayal ettiğiniz tarzı çok katlı Düğün-Tören pastalarınızda rahatlıkla gerçeğe dönüştürebiliriz!

Dilerseniz porsiyon pastalar ile konuklarınıza ikramda bulunabilirsiniz, dilerseniz kavanoz pastalar ile masalarınızı süsleyebilirsiniz.