Doğum Günü.

Kişisel tasarımlarımız ile, yeni yaşını kutlayacak kişi için en ideal konsepti birlikte belirleyebiliriz.

Sipariş Oluştur


Süre

Sipariş süresi, teslimattan 15 gün önce belirlenir.


Detaylar

Konseptinize uygun tasarım çalışmamızı ve ürün alternatiflerini belirleyebilmek adına bize Doğum günü organizasyonunuz için hayal ettiğiniz detayları anlatan kısa bir mail atmanızı rica ediyoruz. (Tarih- davetli sayısı ve organizasyon detayları gibi bilgileri de ekleyerek) Sizin için bir ön çalışma yapıp randevu oluşturabilir, dilerseniz yüz yüze – dilerseniz Online bir toplantı yaparak sizin için neler yapabileceğimiz konusunda, sunum ve anlatımları aktarabilir ve sizden aldığımız geri dönüş doğrultusunda sadece size özel tasarımınızı oluşturabileceğimiz detayları birlikte planlayabiliriz. Mine Keskin Atölyeden, sadece size özel tasarlanan ve göz kamaştıran lezzetlerin hazırlanmasını talep edebileceğiniz tarihler konusunda geç kalmayın!


Teslimat

Siparişinizi belirlemiş olduğumuz gün ve saatte, Bornova’ da bulunan Atölyemizden dilerseniz kendiniz ücretsiz teslim alabilir, dilerseniz adresinize ücretli teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Klimalı araçlar ile tecrübeli teslimat ekibimiz kapınıza kadar siparişlerinizi güven içinde ulaştırır. Teslimat ücreti konusunda müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sipariş talebiniz bize ulaştıktan sonra detayları görüşmek için ekibimiz sizlere ulaşacaktır. Lütfen eksiksiz bilgi girdiğinizden emin olun.

Tasarımda olmasını istediğiniz görseller için yükleme yapabilirsiniz.
Choose File
Sipariş Talep Formu başarıyla iletildi. Ekibimiz detaylar için en kısa sürede tarafınıza ulaşacaktır.
Sipariş talep formu iletilemedi. Lütfen tekrar deneyiniz.

Doğum Günü İçin Fikirler.