Nişan & Düğün.

Büyüleyici bir organizasyon, Muhteşem bir çift ve geceyi tamamlayacak harika bir pasta!

Akılda kalan bir düğün için ihtiyacınız olan materyallerin tamamı.

Sipariş Oluştur


Süre

Düğün sezonunda verilecek siparişler için mutlaka 3 ay önce tarihinizi revize etmeniz önemlidir. Alternatif tarihlerde yapılacak düğünler için 1 ay önce siparişinizi oluşturmanız yeterli.


Detaylar

Konseptinize uygun tasarım çalışmamızı ve ürün alternatiflerini belirleyebilmek adına, bize Düğün gününüz için hayal ettiğiniz detayları anlatan kısa bir mail atmanızı rica ediyoruz. (Tarih- davetli sayısı ve organizasyon detayları- Gelinlik ve Damatlık gibi detayları da ekleyerek) Sizin için bir ön çalışma yapıp randevu oluşturabilir, dilerseniz yüz yüze – dilerseniz Online bir toplantı yaparak sizin için neler yapabileceğimiz konusunda, sunum ve anlatımları aktarabilir ve sizden aldığımız geri dönüş doğrultusunda sadece size özel tasarımınızı oluşturabileceğimiz detayları birlikte planlayabiliriz. Mine Keskin Atölyeden, sadece size özel tasarlanan ve göz kamaştıran lezzetlerin hazırlanmasını talep edebileceğiniz tarihler konusunda geç kalmayın! Düğün tarihinizden minimum 1 ay önce ön görüşmenizi tamamlayıp tarihinizi netleştirmiş olun.


Teslimat

Siparişinizi belirlemiş olduğumuz gün ve saatte, Bornova’ da bulunan Atölyemizden dilerseniz kendiniz ücretsiz teslim alabilir, dilerseniz adresinize ücretli teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Klimalı araçlar ile tecrübeli teslimat ekibimiz kapınıza kadar siparişlerinizi güven içinde ulaştırır. Teslimat ücreti konusunda müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sipariş talebiniz bize ulaştıktan sonra detayları görüşmek için ekibimiz sizlere ulaşacaktır. Lütfen eksiksiz bilgi girdiğinizden emin olun.

Tasarımda olmasını istediğiniz görseller için yükleme yapabilirsiniz.
Choose File
Sipariş Talep Formu başarıyla iletildi. Ekibimiz detaylar için en kısa sürede tarafınıza ulaşacaktır.
Sipariş talep formu iletilemedi. Lütfen tekrar deneyiniz.

Nişan & Düğün İçin Fikirler.