Özel Günler.

Birlikteliğinizin özel bir seremoni ile taçlandığı bu günde, sizi yansıtan bir tasarım ile geceye tatlı bir imza atmaya ne dersiniz?

Sipariş Oluştur


Süre

Sipariş süresi, teslimattan 1 ay önce belirlenir.


Detaylar

Konseptinize uygun tasarım çalışmamızı ve ürün alternatiflerini belirleyebilmek adına bize Nişan gününüz için hayal ettiğiniz detayları anlatan kısa bir mail atmanızı rica ediyoruz. (Tarih- davetli sayısı ve organizasyon detayları- Nişan elbiseniz gibi detayları da ekleyerek) Sizin için bir ön çalışma yapıp randevu oluşturabilir, dilerseniz yüz yüze – dilerseniz Online bir toplantı yaparak sizin için neler yapabileceğimiz konusunda, sunum ve anlatımları aktarabilir ve sizden aldığımız geri dönüş doğrultusunda sadece size özel tasarımınızı oluşturabileceğimiz detayları birlikte planlayabiliriz. Mine Keskin Atölyeden, sadece size özel tasarlanan ve göz kamaştıran lezzetlerin hazırlanmasını talep edebileceğiniz tarihler konusunda geç kalmayın! Nişan tarihinizden minimum 1 ay önce ön görüşmenizi tamamlayıp tarihinizi netleştirmiş olun.


Teslimat

Siparişinizi belirlemiş olduğumuz gün ve saatte, Bornova’ da bulunan Atölyemizden dilerseniz kendiniz ücretsiz teslim alabilir, dilerseniz adresinize ücretli teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Klimalı araçlar ile tecrübeli teslimat ekibimiz kapınıza kadar siparişlerinizi güven içinde ulaştırır. Teslimat ücreti konusunda müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sipariş talebiniz bize ulaştıktan sonra detayları görüşmek için ekibimiz sizlere ulaşacaktır. Lütfen eksiksiz bilgi girdiğinizden emin olun.

Hangi Konseptte Ürün Sipariş Etmek İstersiniz? *
Tasarımda olmasını istediğiniz görseller için yükleme yapabilirsiniz.
Choose File
Sipariş Talep Formu başarıyla iletildi. Ekibimiz detaylar için en kısa sürede tarafınıza ulaşacaktır.
Sipariş talep formu iletilemedi. Lütfen tekrar deneyiniz.

Özel Günler İçin Fikirler.